X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
28 вересн¤ 2020 16:37
21.02.2013

Вітаємо Петра Петровича Толочка з Днем народження!

Шановний Петре Петровичу! Щіро вітаємо Вас з Днем народження! Відомий вчений і талановитий дослідник, завдяки широкій ерудиції, багатогранному таланту та постійному творчому пошуку, Ви робите вагомий внесок у розвиток вітчизняної історичної, підносячи її на якісно новий рівень. У цей урочистий день від щирого серця бажаємо Вам доброго здоров’я, нових здобутків, творчого запалу, життєдайних сил, міцності духу й подальших досягнень, щастя, благополуччя та всіляких гараздів. Всього Вам самого найкращого!

Версія для друку