X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
18 вересн¤ 2020 16:17
07.03.2013

С 8 МАРТА!

С праздником, дорогие женщины! Пусть этот день согреет вас не только яркими лучами солнца, но и любовью, заботой и нежностью со стороны близких.

Мы искренне восхищаемся вами, ведь сегодня Вы на равных с мужчинами участвуете в политике, заниматься наукой, достигаете больших успехов в спорте и бизнесе. Но главное - Вы всегда наполняете нашу жизнь яркими событиями, вдохновляете на новые свершения! Желаем Вам светлого настроения, семейного благополучия и внимания со стороны ваших близких и друзей. Оставайтесь юными, красивыми, нежными! С 8 марта!Версія для друку