X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
26 лютого 2021 20:21
14.06.2013

Уряд передусім підтримуватиме інноваційні технології - Семиноженко

Діяльність Кабінету міністрів на сьогодні першочергово спрямована на розвиток інноваційних технологій, зокрема підтримку бізнесу в цій галузі. Для цього у 2013 році почне свою роботу Фонд підтримки малого інноваційного бізнесу. Про це заявив голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизацій Володимир Семиноженко під час круглого столу в рамках бізнес-форуму "ABC: Ukraine & Partners", передає кореспондент Укрінформу.

"Найважливіше, чим зараз займається український уряд, у першу чергу направлено на ключове - інновації... Адже всі ми розуміємо, що майбутнє обличчя будь-якої країни, яка претендує на конкурентоспроможність і стабільний розвиток, - це високі технології, вони мають стати значною частиною економіки", - сказав Семиноженко. За його словами, для цього Україна вже зробила перші кроки, зокрема, в частині стимулів для ІТ-бізнесу: мінімізувала податки на прибуток, звільнила від НДС-операцій тощо. Водночас наразі у Верховній Раді вже є пакет нових законопроектів, завдяки яким, на переконання Семиноженка, буде створено унікальні умови для ведення ІТ-бізнесу. Голова Держінформнауки також повідомив про новостворений національний проект, вже затверджений Президентом України Віктором Януковичем, під назвою "Технополіс". Згідно з проектом, провідні міжнародні агентства визначили п'ять центральних міст України, в яких максимально зосереджена освіта, наука і технології: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Донецьк і Львів. "У цих містах створюватимуться технополіси за рахунок інвестицій не лише державного характеру. Для них також буде створено окремий закон, який дозволятиме створити унікальні умови для ведення технологічних та ІТ-проектів", - підсумував Семиноженко. Версія для друку