X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
28 вересн¤ 2020 16:25
28.03.2013

Володимир Семиноженко привітав колектив Національної академії медичних наук України з нагоди 20-річчя від дня заснування

28 березня Володимир Семиноженко привітав колектив Національної академії медичних наук України з нагоди 20-річчя від дня заснування. З ювілеєм цей колектив привітав і Прем’єр-міністр України Микола Азаров.

У привітанні, яке від імені Глави уряду зачитав Володимир Семиноженко, зокрема, йдеться: « Вітаю колектив Національної академії медичних наук з урочистою датою – 20-річчям від дня її заснування.В 36 наукових установах Академії, які є провідними в галузі медицини, працюють близько 20 тисяч співробітників, в тому числі майже 3 тисячі науковців. За покликом душі вони роблять велику справу, віддаючи свої знання та досвід розвитку медичної науки і наданню високоспеціалізованої медичної допомоги. Багато інститутів Академії були створені видатними українськими вченими, імена яких увійшли в історію країни, – Данилом Заболотним, Володимиром Філатовим, Миколою Стражеском, Миколою Амосовим, Олександром Марзєєвим, Олександром Шалімовим, Любов’ю Малою, Василем Комісаренком та іншими. У створених ними інститутах зберігаються наукові традиції, а їх методики рятують життя мільйонів людей. Сьогодні в Академії працюють вчені, які створили авторитетні наукові школи, активно розвиваються нові наукові напрями, що є підґрунтям для розроблення сучасних ефективних методів діагностики, лікування і профілактики найбільш поширених захворювань людини. Багато наукових розробок вчених Академії відзначені Державними преміями України. Упевнений в тому, що Ваші наукові здобутки і надалі примножуватимуться. Щиро бажаю співробітникам Академії доброго здоров’я і подальших успіхів у плідній діяльності.» Версія для друку