X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
28 вересн¤ 2020 14:40
25.03.2013

Володимир Семиноженко взяв участь у церемонії нагородження лауреатів премії Загальнонаціональної премії «Людина року-2012».

Під час церемонії Володимир Семиноженко вручав Спеціальну Міжнародну премію "За видатний внесок у міжнародну журналістику і самовіддане служіння ідеалам професії» відомому тележурналісту і публіцисту Володимиру Познеру.

«Як відомо, журналістика буває політичною, міжнародною, громадянською, діловою, економічною і так далі. Але є абсолютно особливий вид журналістики, який об'єднує в собі найширший спектр тем, жанрів, напрямків, причому кожен з них представлено на незмінно високому рівні. Я б назвав цей вид Познер-журналістикою на честь легендарного ведучого телебачення і радіо Володимира Познера», сказав Володимир Семиноженко під час вручення нагороди. Також він зазначив, що в Україні нікому не потрібно пояснювати, хто такий Познер. «І сьогодні для мене велика честь вручити Володимиру Познеру Спеціальну Міжнародну премію "За видатний внесок у міжнародну журналістику і самовіддане служіння ідеалам професії». Володимир Володимирович! Хочу нагадати всім присутнім, що одна з ваших програм називається «Времена». Прошу привітати Володимира Познера - «Людину року», і «Людини на всі Времена», - підсумував він. Версія для друку