X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
24 вересн¤ 2020 4:00
01.07.2013

Володимир Семиноженко: Росія на межі великої помилки

Запропонована реформа Російської академії наук (РАН) може стати непоправною помилкою для російської науки, переконаний Голова Держінформнауки Володимир Семиноженко. «Росія на межі великої помилки, - зазначив Володимир Семиноженко, коментуючи ситуацію навколо законопроекту про реформування РАН. – Реформа науки – це не партизанська вилазка».

За словами Голови Держінформнауки України, законодавча ініціатива повинна виходити з основної цілі – розвитку науки, а не потреби розподілу чи управління майном. На його переконання, учасниками реформування повинні бути ті, хто реально розуміє що таке наука, як створюються технології, як управляти великими науковими колективами і так далі. Майно РАН і наука – це абсолютно різні цілі. «З державної точки зору такий підхід до реформування назавжди позбавить можливості концентрувати наукові ресурси на пріоритетних для держави напрямках, - зазначив В.Семиноженко та наголосив на важливості системного підходу до реформування будь-якої галузі, у тому числі і науки. - Успіх перетворень великою мірою залежить від їхнього системного характеру». Крім того, не менш важливим є необхідність дотримання публічності і прозорості всіх етапів реформування. При цьому він зазначив, що у даному контексті саме Україна може стати зразком проведення грамотної і консолідованої реформи галузі науки. Про це, наприклад, свідчить процес напрацювання і обговорення на експертному та громадському рівнях нової редакції закону «Про наукову і науково-технічну діяльність». Зазначимо, що зараз у Російській Федерації відбувається реформування Російської академії наук, яка викликала шквал критики та невдоволення зі сторони наукового співтовариства і громадськості. Відповідний законопроект Уряд РФ уже вніс на розгляд Держдуми РФ. Версія для друку