X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
26 вересн¤ 2020 20:48
24.07.2013

Семиноженко: Для підтримки вітчизняної науки залучатиметься бізнес

Для залучення приватного бізнесу у сферу науково-технічної діяльності в Україні планується створити спеціалізований недержавний (корпоративний) фонд. Про це в інтерв'ю кореспондентові Укрінформу заявив голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації, академік НАНУ Володимир Семиноженко.

"В Україні не розвинений сектор недержавних неприбуткових установ, що здійснюють фінансову підтримку наукової і науково-технічної діяльності. Зокрема, майже не діють спеціалізовані недержавні фонди грантової підтримки науки, поширені в розвинутих країнах. Для зміни ситуації пропонується створити такий інструмент підтримки у сфері науки, як спеціалізований недержавний (корпоративний) фонд", - сказав Семиноженко. На його переконання, введення таких корпоративних фондів принесе компаніям-творцям певні репутаційні дивіденди, зокрема, дасть унікальні можливості просування позитивного іміджу компаній, підвищить рівень бізнес-віддачі від їхньої власної соціальної активності для отримання соціальних або економічних вигод тощо. Джерела формування коштів таких фондів буде визначено законодавчо, шляхом внесення змін до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність". При цьому, за словами голови Держінформнауки, розглядається також питання щодо можливості надання низки економічних стимулів господарюючим суб'єктам для формування і наповнення фінансовими ресурсами таких фондів. Водночас Семиноженко зауважив, що здійснювати фінансову підтримку наукових досліджень за рахунок коштів держбюджету наразі має право лише Держфонд фундаментальних досліджень. Однак, у новій редакції законопроекту про наукову та науково-технічну діяльність передбачено також створення Фонду технологічного розвитку. "Він надаватиме гранти на конкурсній основі відповідно до Положення, затвердженого Кабінетом Міністрів України", - підсумував голова Держінформнауки. Джерело: http://www.ukrinform.ua/ukr/news/seminogenko_dlya_pidtrimki_vitchiznyanoii_nauki_zaluchatimetsya_biznes_1847499Версія для друку