X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
26 вересн¤ 2020 22:14
24.07.2013

Наукові реформи стануть помітні через кілька років - Семиноженко

Позитивні результати та віддачу для вітчизняної економіки внаслідок низки реформ у сфері науки варто очікувати лише через кілька років.Про це в інтерв'ю кореспондентові Укрінформу заявив голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації, академік НАН України Володимир Семиноженко.

"Наука є однією з найбільш довгограючих галузей діяльності. Для розробки однієї нової промислової технології чи продукту потрібно від двох до п'яти років, навіть за наявності серйозної фундаментальної бази наукових результатів. Така природа науково-технічної сфери. Потрібно кілька років для того, щоб побачити позитивні результати", - сказав він. Семиноженко навів приклад: максимально сприятливий режим інноваційної діяльності технопарків в Україні був введений в 2000 році, а віддачу економіка країни почала відчувати тільки в 2004 році, коли обсяги виробництва інноваційної продукції почали обчислюватися мільярдами доларів. При цьому голова Держінформнауки зауважив, що віддачу від впровадження Концепції реформування системи фінансування та управління науковою і науково-технічною діяльністю, розраховану на період до 2017 року, можна буде очікувати у найближчі роки лише в тому випадку, якщо держава збільшить фінансування науки хоча б у 2-3 рази. "Без фінансування будь-які реформи залишаться тільки благими побажаннями і намірами", - підсумував Семиноженко. Джерело: http://www.ukrinform.ua/ukr/news/naukovi_reformi_stanut_pomitni_cherez_kilka_rokiv___seminogenko_1847487Версія для друку