X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 7:39
14.08.2013

Володимир Семиноженко: Посилення боротьби з піратством в Інтернеті не повинно обмежувати свободу громадян щодо доступу до інформації

«Сьогодні всі країни світу вимушені вирішувати складну дилему між вільним розповсюдженням інформації та порушенням прав власності. Багато з них вимушені приймати законодавчі акти, спрямовані проти піратства в Інтернеті», - сказав голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко. Він додав: «Це цілком логічно, адже разом з випереджаючим розвитком інформаційних технологій широкі верстви користувачів Інтернету отримали можливість розміщувати для загального доступу будь-які аудіовідеоресурси, тексти або комп’ютерні програми.

Зрозуміло, що серед цього масиву інформації наявний й піратський контент, що закономірно викликає занепокоєння правовласників». На думку Володимира Семиноженка, для України, з огляду на погіршення її статусу в “Списку 301”, прийняття антипіратського закону також є актуальним. Подібний закон підготовлено Державною службою інтелектуальної власності, зараз він погоджується для внесення на розгляд Уряду. Водночас голова Держінформнауки підкреслив: «Статус-кво за цим складним питанням може бути досягнуто тільки при урахуванні всіх зацікавлених сторін – тобто й правовласників, й представників ІТ-спільноти, й користувачів всесвітньої мережі. Те, що такий компроміс необхідний, засвідчують нещодавні події навколо російського антипіратського закону». Нагадаємо, що антипіратський закон, прийнятий 1 серпня в Росії, відразу ж викликав обурення громадськості - за його відміну вже зібрано підписи більш 100 тис. осіб. «Посилення боротьби з піратством в Інтернеті не повинно створювати штучні умови для блокування Інтернет-ресурсів, що працюють цілком прозоро та законно, й тим паче – обмежувати свободу громадян щодо доступу до інформації», - підсумував Володимир Семиноженко. За матеріалами ДержінформнаукиВерсія для друку