X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 8:40
16.08.2013

Концепція розвитку ДПП до 2018 року визначає наукову та інноваційну сфери як пріоритетні

Концепція розвитку державно-приватного партнерства на 2013-2018 роки враховує потреби розвитку інноваційної сфери. На цьому наголосив Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко.

Він повідомив, що Уряд за своєму засіданні 14 серпня поточного року схвалив відповідну Концепцію, і тим самим підкреслив необхідність широкого впровадження в Україні механізму державно-приватного партнерства. «Україна має досвід впровадження ДПП у певних сферах, проте досі галузь інновацій трохи випадала з поля зору. Концепція ставить завдання удосконалити нормативно-правову базу в цьому напрямку. При цьому документ визначає пріоритетні сфери застосування державно-приватного партнерства, серед яких – науково-технічна, інноваційна та інформаційна», - наголосив Володимир Семиноженко. Він також зазначив, що відповідно до Концепції розвитку ДПП до 2018 року Кабінет Міністрів доручив відповідальним органам розробити та подати до 1 грудня поточного року на розгляд Уряду проект закону України «Про Стратегію розвитку державно-приватного партнерства в Україні». За словами В.Семиноженка, Держінформнауки в рамках своєї компетенції готове взяти участь у цьому процесі. Джерело:За матеріалами Державного агенства з питань науки, іновацій та інформатизації України. http://www.dknii.gov.ua/ Версія для друку