X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 7:45
22.08.2013

Презентація національного домену .УКР напередодні Дня незалежності – символічна подія

Як сьогодні було оголошено Прем’єр-міністром Миколою Азарова під час засідання Уряду, в Україні розпочинається реєстрація доменних імен органів державної влади у національному кириличному домені .УКР, - про це повідомив голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко. Він уточнив, що Україна стала четвертою країною, після РФ, Сербії та Казахстану, яка отримала саме кириличний домен.

За словами голови Держінформнауки, найбільш важливими наслідками відкриття домену .УКР буде, по-перше, розширення національної присутності в Інтернеті, а також спрощення користування цим національним сегментом, особливо – для «початківців». «Основною перевагою для користувачів Інтернет в Україні стає можливість написання доменних імен рідною мовою – як українською, так і російською. Достатньо набрати в стрічці браузера, наприклад, «Кабмін.укр», і користувач гарантовано потрапляє на офіційний Урядовий портал. До того ж, такі адреси легко запам’ятовуються та значно полегшують пошук в мережі», - зазначив Володимир Семиноженко. Він додав, що від впровадження доменних імен кирилицею також виграють українські підприємці, адже написання торгівельних марок кирилицею, на відміну від латиниці, у багатьох випадках повністю відображатиме оригінальну назву, отже бізнес отримає більш дієву рекламу своїх товарів та послуг в Інтернеті. У перспективі українці також отримають можливість користуватися кириличними адресами електронної пошти. Голова Держінформнауки розповів, що наразі триває період пріоритетної реєстрації доменних імен, який продовжиться 4 місяці. Впродовж першого місяця у домені .УКР реєструватимуться органи державної влади, потім – органи місцевого самоуправління, власники торгівельних марок, інших об’єктів інтелектуальної власності тощо. Після цього реєстрація в національному домені стане відкритою для всіх бажаючих. «Пріоритетна реєстрація необхідна, перш за все, для того, щоб запобігти кіберсквотінгу. Адже саме в цей період особи, які мають переваги в використанні доменних імен, можуть скористатися можливістю зареєструватися першими», - пояснив Володимир Семиноженко. «Отримання можливості реєструвати адреси в національному домені рідними мовами – важлива подія як для ствердження державності України, так і для більш комфортного користування самою мережею українськими громадянами і вітчизняним бізнесом. Отже цілком символічно, що презентація національного домену відбувається напередодні Дня незалежності», - підсумував він. Версія для друку