X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 8:43
24.08.2013

ВІТАННЯ ЗІ СВЯТОМ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ.

Шановні колеги! Щиро вітаю Вас з Днем Незалежності України! Ця визначна дата започаткувала нову епоху в житті волелюбного українського народу, закріпила його вікові прагнення до демократії, національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення. Бажаю Вам здоров`я, щастя, натхнення і успіхів у Вашій високій справі служіння державі і народові України! Нехай Ваші серця завжди наповнюються гордістю за велику, вільну, квітучу Україну! З повагою, Володимир СИМЕНОЖЕНКО.

Версія для друку