X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
18 серпн¤ 2019 23:20
23.09.2013

Володимир Семиноженко: Реформа РАН не найкращий приклад для України

Реформа РАН, яка зараз проводиться в Росії, є не найкращим прикладом для України, вважає член Президії НАНУ Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко. «Реформа РАН у такому вигляді, яка здійснюється в Росії, не кращий приклад для України», - заявив Голова Держінформнауки.

«Законодавчий процес у «реформування» РАН в Російській Федерації не підлягає жодній логіці, бо тут логіка відсутня - її не можуть зрозуміти навіть академіки», - підкреслив Володимир Семиноженко. За його словами, законодавці замість того, щоб створити умови для підвищення ефективності наукової діяльності, поставили іншу самоціль - майно. «Але слід пам'ятати, що для вченого наукове майно - це прилади, обладнання, підписка на журнали, лабораторії і т.д. Хто краще в цьому розуміється професіонал чи чиновник штучно створюваного для РАН агентства?» - сказав Голова Держінформнауки. Він звернув увагу на той факт, що в наших академіях - а це державні установи - по суті роль агентства виконував і виконує весь блок служб, підпорядкованих головному вченому секретарю. Якщо такі служби працюють погано, то для врегулювання питання можна задіяти весь законодавчий арсенал впливу.Версія для друку