X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
18 серпн¤ 2019 23:23
24.09.2013

Володимир Семиноженко візьме участь у засіданні Міждержавної ради зі співробітництва у науково-технічній та інноваційній сферах

У м.Ялта розпочалося X засідання Міждержавної ради зі співробітництва у науково-технічній та інноваційній сферах (МР НТІ). У роботі Ради беруть участь представники Республіки Вірменія, Республіки Білорусь, Республіки Казахстан, Киргизької Республіки, Республіки Молдова, Російської Федерації, Республіки Таджикистан та України.

Засідання відкриває голова Ради, Голова Державного комітету з науки та технологій Республіки Білорусь Ігор Войтов. Програма заходу передбачає виступ заступника Голови Виконавчого комітету – Виконавчого секретаря СНД Сергія Іванова. Також до учасників засідання звернеться зі вступним словом, заступник голови Ради, керівник Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко. Запланована учать експертів і керівників наукових установ. Під час засідання обговорюватимуться спільні інноваційні проекти, запропоновані в рамках Міждержавної програми інноваційного співробітництва держав-учасниць СНД до 2020 року, а також цілий ряд питань, пов’язаних з необхідністю інтенсифікувати економічні контакти у високотехнологічних галузях, сформувати єдину нормативну базу в сфері інноваційних розробок і виробництва, прискорити комерціалізацію винаходів та активізувати трансфер технологій, створивши умови для максимально відвертого пересування інноваційної продукції на всьому просторі СНД. X засідання Міждержавної ради зі співробітництва у науково-технічній та інноваційній сферах (МР НТІ) завершить свою роботу 25 вересня. Довідково Міждержавна рада зі співробітництва в науково-технічній та інноваційній сферах була створена у листопаді 2009 року, згідно з рішенням учасників 42-го засідання Економічної ради СНД. До складу МР НТІ включені керівники (заступники) органів виконавчої влади держав-учасниць СНД, що відповідають за науково-технічний та інноваційний розвиток. 18 жовтня 2011 року МР НТІ затверджена Міждержавною програмою інноваційного співробітництва держав-учасниць СНД на період до 2020 року. Програма спрямована на створення умов для підвищення глобальної конкурентоспроможності економік держав-учасниць СНД і передбачає розвиток міждержавної кооперації в інноваційній сфері, мобілізацію і розвиток науково-технологічного потенціалу Співдружності, кадрове забезпечення інноваційного співробітництва країн СНД, спільне використання та розвиток інноваційної інфраструктури, а також міждержавне регулювання інноваційної діяльності. Під час сьомого засідання Міждержавної ради зі співробітництва в науково-технічній та інноваційній сферах, яке пройшло у Москві 13-14 грудня 2012 року, Голова Держінформнауки В.Семиноженко обраний заступником голови Ради.Версія для друку