X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
1 жовтн¤ 2020 6:40
11.10.2013

Володимир Семиноженко: Україна братиме участь у Міжнародній виставці Експо-2017

Україна має намір взяти участь міжнародній виставці Експо-2017, яка відбудеться в Астані (Казахстан) у 2017 році. Про це заявив Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко на брифінгу в Будинку Уряду.

«Україна, безумовно, має намір брати участь у цій виставці. Адже Експо - це в першу чергу досягнення науки і технологій, а Україна має що представити. Наприклад, ті ж матеріали і детектори, які працювали на Великому андронному колайдері, але вже у вигляді спеціальних приладів для забезпечення безпеки ядерних об'єктів, спеціальні детектори для ядерної медицини і так далі», - сказав В.Семиноженко. Тема Експо-2017 - «Енергія майбутнього». Експо-2017 очікує участі понад 100 країн і міжнародних організацій, і 8 мільйонів відвідувачівВерсія для друку