X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
21 вересн¤ 2020 6:30
21.10.2013

Володимир Семиноженко: Кримські астрономи знову заявили про себе на весь світ

Астрономи Кримської астрофізичної обсерваторії відкрили новий астероїд розміром понад 410 метрів. Це небесне тіло отримало індекс 2013 TV135 і віднесене Центром малих планет і астероїдногопідрозділу NASA до Переліку потенційно небезпечних астероїдів. «Це перше відкриття такого роду, зроблене в ході астрономічних спостережень з території України. Воно уже визнане на міжнародному рівні. Але головне, що це зробили українці», - наголосив Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко.

Згідно із попередніми розрахунками вчених, це небесне тіло може зіткнутися із Землею, тому ця подія є не просто відкриттям світового рівня, але й своєрідним викликом для астрономів, у тому числі українських. «Зараз потрібно продовжувати відстежувати рух астероїда, уточнювати його траєкторію. При цьому варто враховувати всі ймовірні варіанти поведінки небезпечного астероїда і, відповідно, шукати технічні рішення для уникнення негативного сценарію», - сказав В.Семиноженко. Новий астероїд виявили на знімках зоряного неба, зроблені в Кримській астрофізичній обсерваторії в ніч з 12 на 13 жовтня. Відкриття уже засвідчив Центр малих планет і астероїдногопідрозділу NASA. Розмір астероїда становить близько 410 метрів. Перші спостереження показують, що він рухається швидко: мінімальна дистанція між його орбітою і орбітою нашої планети становить близько 1,7 млн. кілометрів. За попередніми розрахунками вчених, це небесне тіло може зіткнутися із Землею 26 серпня 2032 року. Шанс зіткнення цього тіла оцінюють як 1 до 63 тисяч. Дані про це небесне тіло вже занесені до "Переліку потенційно небезпечних астероїдів". Три місяці тому кримський астроном Геннадій Борисов відкрив нову комету, яка стала першою кометою, відкритою на території незалежної України. Комета отримала ім'я науковця - BORISOV.Версія для друку