X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
28 травн¤ 2020 3:14
31.10.2013

Володимир Семиноженко: Необхідно пришвидшити роботу над забезпеченням українців доступним Інтернетом

Темпи зростання кількості Інтернет-користувачів в Україні свідчать про необхідність пришвидшити роботу над забезпеченням українців доступним Інтернет-зв’язком. На цьому наголосив Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко, посилаючись на опитування Київського міжнародного інституту соціології, яке проводилося 13-23 вересня 2013 року: методом інтерв'ю опитано 2044 респонденти з усіх областей України, включно з Києвом, віком від 18 років.

Відповідно до опитування, у 2013 році Україна стала країною, у якій половина (49,8%) дорослого населення користується Інтернетом. Темп приросту протягом лютого 2012 року - жовтня 2013 років становив 16%, що трохи поступається рекордному стрибку в 34% у період з березня 2011 року по лютий 2012 року. Володимир Семиноженко зауважив, що хоча кількість користувачів невпинно зростає, але залишається проблема рівності доступу до всесвітньої глобальної мережі: у поширенні Інтернету значно відстає сільська місцевість, мешканці якої частіше посилаються на обмеження в технічних можливостях підключення малонаселених пунктів. Він підкреслив, що широке використання інформаційних комп’ютерних технологій дозволяє ефективніше та швидше забезпечити суспільство доступом до багатьох соціальних можливостей і благ. «Рада з прав людини ООН визнала вільний доступ до мережі Інтернет одним із основних прав людини. Тому в рамках розвитку інформаційних технологій і зв’язку питання подолання цифрової нерівності відноситься до першочергових, - наголосив Володимир Семиноженко. – У той час, коли пропонується все більше онлайнових сервісів і послуг, у тому числі органами влади, коли Інтернет стає важливим джерелом доступу до суспільно важливої інформації, стає все більшою комунікативною площадкою - не можна позбавляти частину громадян таких можливостей». Володимир Семиноженко також зауважив, що без подолання цифрового розриву такі процеси як глобалізація, розвиток інформаційного суспільства і запровадження електронного урядування є практично неможливі. Голова Держінформнауки підкреслив, що подоланню цифрової нерівності між центральними та віддаленими і сільськими районами сприятиме, зокрема, поширення широкосмугового доступу в Інтернет по всій території країни.Версія для друку