X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 с≥чн¤ 2021 23:07
14.11.2013

Уряд передав НДІ "Оріон" до сфери управління Держінформнауки

Кабінет Міністрів України передав цілісний майновий комплекс державного підприємства «Науково-дослідний інститут «Оріон» до сфери управління Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації. Відповідне розпорядження Уряд прийняв на засіданні 13 листопада 2013 року. До цього НДІ «Оріон» був підпорядкований Міністерству промислової політики, яке є правонаступником Державного агентства України з управління державними корпоративними правами та майном.

«Передача цілісного майнового комплексу «Оріон» до сфери управління Держінформнауки дозволить забезпечити його ефективне функціонування, як науково-виробничого підприємства, яке братиме участь у виконанні великих науково-технічних та інноваційних проектів державного значення, зосередження його діяльності на дослідженнях, розробці і впровадженні у виробництво новітніх технологій», - наголосив Голова Держінформнауки Володимир Семиноженко, доповідаючи це питання на засіданні Уряду. При цьому В.Семиноженко зазначив, що процес передачі НДІ «Оріон» до сфери управління Держінформнауки був ініційований самим колективом підприємства. Учені та спеціалісти державногопідприємства зверталися і до Президента України, і до Кабінету Міністрів з проханням врегулювати ситуацію, у якій опинився науково-дослідний інститут, та посприяти збереженню цього наукового закладу. З цього приводу неодноразово відбувалися збори професійного активу «Оріону». Довідково ДП «Науково-дослідний інститут «Оріон» засноване на державній власності понад 50 років тому - провідне підприємство України в галузі приладобудування. Відповідно до статуту основними напрямами діяльності НДІ «Оріон» є дослідження і розробки в галузі технічних і природничих наук, технічні випробовування й дослідження, впровадження у виробництво новітніх технологій. ДП НДІ «Оріон» володіє унікальними можливостями щодо розробки і виготовлення як окремих активних та пасивних електронних елементів, так і НВЧ-блоків і вузлів на їх основі. Постановою Кабінету Міністрів №1734 від 23.12.2004 р. НДІ «Оріон» внесений у перелік установ, які мають стратегічне значення для безпеки держави. Останні 20 років інститут веде активну зовнішньополітичну діяльність. Експортні можливості НДІ «Оріон» на найближчі три роки згідно з діючими контрактами та підписаними протоколами про наміри складають 80-120 млн. грн.Версія для друку