X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
20 с≥чн¤ 2021 7:55
17.11.2013

Вітання Голови Держінформнауки В.Семиноженка із Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку

Дорогі друзі! Дозвольте засвідчити Вам свою повагу і привітати з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку! Усі ми високо шануємо змістовність та актуальність ваших програм, завдяки яким наше суспільство стає більш поінформованим, а значить і більш свідомим. Бажаю Вам міцного здоров’я, натхнення і гарного настрою. Переконаний, що всі Ваші сміливі плани обов’язково будуть реалізовані! Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко.

Версія для друку