X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 7:31
27.11.2013

Володимир Семиноженко привітав Президента Академії наук України Бориса Патона із ювілеєм

Шановний Борисе Євгеновичу! Від всього серця вітаю Вас із ювілеєм! Ваші талант і самовіддане служіння науці поставили Вас в один ряд з найбільш видатними вченими епохи. Символічно, що Ваш день народження співпадає із датою заснування Академії наук України. Під Вашим керівництвом Академія отримала широке визнання в міжнародному науковому співтоваристві. Не одне покоління дослідників і вчених своїми успіхами зобов’язані Вам. Від всієї душі бажаю Вам міцного здоров’я, сил і незгасної творчої енергії! Щастя, миру і благополуччя Вам і Вашим близьким! С глибокою повагою, Володимир Семиноженко

Версія для друку