X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 8:33
04.12.2013

Заява Громадсько-політичного об’єднання «Український форум»

Ми, представники «Українського форуму», експертного співтовариства і громадських організацій, висловлюємо глибоке занепокоєння подіями, що наразі відбуваються в Україні.

Вважаємо, що небезпечне нагнітання суспільної напруженості, егоїстичне використання енергії громадського протесту політиками у власних політичних цілях, заклики провокаторів до повалення законної влади, спроби втручання у внутрішні справи незалежної Української держави створюють загрозу її національним інтересам і безпеці.

Звертаємося до українського народу, до всіх політичних сил із закликом припинити протистояння і виявити добру волю до пошуку загальнонаціонального компромісу. Порозуміння – єдино можливий вихід із ситуації, що склалася.

Ті, хто сьогодні блокують пошук такого компромісу, – блокують майбутнє України. Вимагаємо від керівництва іноземних держав та Європейського союзу проявити максимальний такт і розуміння причин, котрі спонукали людей до протесту, та просити своїх представників – дипломатів, політиків – всіх, кого турбує доля України, не дозволяти собі відкрито виступати на боці однієї зі сторін політичного конфлікту й, отже, не сприяти дестабілізації ситуації в нашій країні.

 Право суверенного народу самостійно вирішувати свою долю є основою демократії і європейських свобод.

Вважаємо за необхідне, не зволікаючи, здійснити наступні кроки:

• Знайти цивілізований та загальноприйнятний спосіб розблокування та звільнення адміністративних будівель, відновлення умов для нормальної роботи державних установ;

• Не допускати провокацій у межах території, зайнятої вуличними демонстраціями; • Дати об’єктивну правову оцінку діям конкретних осіб у подіях, що призвели до вуличних сутичок;

• Розпочати конструктивний діалог, переговірний процес за участю всіх політичних сил з кожного боку протистояння на платформі незаангажованих громадських організацій. Долучити до переговорів представників широкого кола громадських організацій, місцевих громад, ЗМІ, церкви.

В якості переговорної площадки пропонуємо «Український форум». Закликаємо всіх, кому небайдуже майбутнє України, підтримати наші пропозиції.

Ухвалено на засіданні «Українського форуму» 3 грудня 2013 року

Версія для друку