X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
23 вересн¤ 2020 13:20
05.07.2008

GO! UKRAINE

“Український форум” став ініціатором зустрічі, на якій розглядалася програма розвитку ринку аутсорсингу IT та високих технологій “GO! UKRAINE”. Аутсорсинг – це система організації праці, коли стороння організація виконує певні завдання або деякі бізнес-процеси, які, зазвичай, не є профільними, проте, необхідні для повноцінного функціонування бізнесу. Це один із різновидів оптимізації підприємств, що розвивається надзвичайно динамічно.

Так, за словами президента консалтингового інституту Ventoro Institutes Філіпа Хетча, його компанія має замовлення від канадської провінції Альберта на заповнення 100 тисяч вакансій, при чому 80 тисяч робітників, яких потрібно найняти, можуть виконувати цю роботу за межами Канади.
Провідні економіки світу відчувають суттєвий дефіцит в кваліфікованих кадрах і в даному випадку Україна, як держава з високим рівнем освіти населення, становить для них великий інтерес. Причому це вигідно і для самої України, оскільки позитивно впливатиме на зайнятість населення та його добробут.
Присутні на зустрічі представники Національної академії наук України, Державного комітету інформатизації, Спостережної Ради Міжбанківської валютної біржі підтримали ініціативи розвитку ринку аутсорсингу в Україні.
Голова “Українського форуму”, академік Національної академії наук України Володимир Семиноженко також відзначив перспективність даної ініціативи:
«За такими видами організації праці – майбутнє. В даному випадку важко розраховувати на підтримку держави, далеко не всі розуміють необхідність та ті позитивні моменти, які несе в собі аутсорсинг. Тому ініціативу в цьому може взяти на себе громадська організація: “Український форум” сьогодні зробив перший крок – ми познайомили між собою носіїв ідеї розвитку ринку аутсорсингу в Україні та людей, від яких, в певній мірі, залежить ефективність просування цієї ініціативи.
“Український форум” прагне акумулювати потужний інтелектуальний потенціал для розробки рішень з тих чи інших питань, і ми і в подальшому будемо надавати підтримку цікавим ініціативам, що сприятимуть розвитку держави, - відзначив Володимир Семиноженко.

Версія для друку
GO! UKRAINEGO! UKRAINEGO! UKRAINEGO! UKRAINEGO! UKRAINEGO! UKRAINEGO! UKRAINEGO! UKRAINE