X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 7:12
11.12.2013

Володимира Семиноженка обрано головою Міждержавної ради з питань співробітництва у науково-технічній та інноваційній сферах

Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації, академік НАН України Володимир Семиноженко очолив Міждержавну раду з питань співробітництва у науково-технічній та інноваційній сферах (МР НТІ). Відповідне рішення прийнято під час XI засідання Міждержавної ради, яке відбулося у Москві 11 грудня 2013 р.

Вперше за історію функціонування Міждержавної ради з питань співробітництва у науково-технічній та інноваційній сферах головою Ради став представник України.

«Країни-учасниці СНД мають величезний науково-технічний та інноваційний потенціал. Я робитиму все можливе для того, щоб потенціал кожної з країн у цих сферах відкрити, щоб співпраця у цих сферах поглиблювалася», - наголосив В.Семиноженко.

XI засідання Міждержавної ради з питань співробітництва у науково-технічній та інноваційній сферах (МР НТІ) відбулося 11 грудня у Москві. Ініціатором її проведення виступила українська сторона.

У роботі Ради взяли участь представники Республіки Білорусь, Республіки Вірменія, Киргизької Республіки, Республіки Казахстан, Республіки Молдова, Російської Федерації, Республіки Таджикистан та України, а також Міжнародної асоціації академій наук.

Міждержавна рада зі співробітництва в науково-технічній та інноваційній сферах створена у листопаді 2009 року, згідно з рішенням учасників 42-го засідання Економічної ради СНД. До складу МР НТІ включені керівники (заступники) органів виконавчої влади держав-учасниць СНД, що відповідають за науково-технічний та інноваційний розвиток.

18 жовтня 2011 року МР НТІ затверджена Міждержавною програмою інноваційного співробітництва держав-учасниць СНД на період до 2020 року.Версія для друку