X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
19 вересн¤ 2020 14:34
16.01.2014

Володимир Семиноженко: Програма "Горизонт 2020" - приклад успішної науково-технологічної інтеграції України в ЄС

Участь України у програмі Європейського Союзу «Горизонт 2020», яка стартувала в нашій державі з 1 січня, свідчить про спільну зацікавленість України і ЄС поглиблювати науково-технічне співробітництво.

На цьому наголосив Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко під час офіційної презентації програми, яка відбулася 16 січня у Києві.

«Показово, що одна з перших презентацій програми «Горизонт 2020» відбувається саме в Києві. Це свідчить про високу зацікавленість Євросоюзу у науково-технічній співпраці з Україною», - заявив Володимир Семиноженко.

За його словами, у Європі чудово розуміють, наскільки потужний інноваційний та інтелектуальний потенціал має наша країна. «Наприклад, за кількістю проектів, поданих на фінансування у рамках 7-ої Рамкової програми ЄС з досліджень, ми увійшли до десятки країн-не членів ЄС і зайняли друге місце серед країн Східної Європи та Центральної Азії», - наголосив В.Семиноженко.

За його словами, вагомим результатом для обох сторін є рішення про надання Україні статусу асоційованого члена ЦЕРН. Крім того, українські вчені, дослідники, викладачі і студенти успішно співпрацюють з іноземними колегами за програмою ЕUREKA.

Голова Держінформнауки зазначив, що науково-технологічна інтеграція України до Євросоюзу вже відбувається швидкими темпами і надалі буде лише поглиблюватися. «Адже найбільш вигідний формат співпраці України і ЄС – це секторальна кооперація. Безперечно, вона матиме позитивний ефект для розвитку держави, а отже, і підтримку усього українського суспільства. Тому ми можемо впевнено говорити, що у науково-технічній сфері Україна вже виступає рівноправним партнером ЄС», - заявив В.Семиноженко.

Водночас Україна зацікавлена і в активізації науково-технічного співробітництво з країнами СНД, які є нашими традиційними партнерами. Нещодавно українська сторона підписала Міждержавну програму інноваційного співробітництва держав-учасниць СНД на період до 2020 року, а представник України очолив Міждержавну раду з питань співробітництва у науково-технічній та інноваційній сферах в рамках СНД, що відбулося вперше за історію її функціонування.

«Це свідчить про те, що науковий простір, простір, де народжуються нові ідеї та рішення, за визначенням не має кордонів для всіх його учасників», - підсумував В.Семиноженко.

Довідково

Програма Європейського Союзу «Горизонт 2020» розрахована на 6 шість років (2014-2020 роки). Про офіційне відкриття нової програми «Горизонт 2020» Європейська Комісія оголосила 1 січня 2014 року. Напередодні цієї події, 11 грудня 2013 року, були анонсовані перші конкурси програми.

Програма передбачає підтримку Євросоюзом фундаментальних наукових досліджень та розвиток найбільш перспективних напрямків інноваційної економіки – ІКТ, нанотехнологій, нового матеріалознавства, біотехнологій та космічної галузі.Версія для друку