X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
19 вересн¤ 2020 11:37
05.08.2006

СУСПІЛЬСТВО МАЄ НАРЕШТІ СТАТИ АКТИВНИМ СУБ'ЄКТОМ У ВИЗНАЧЕННІ ДОЛІ ДЕРЖАВИ

Домовленості провідних політичних сил, досягнуті в результаті роботи круглого столу, внесення Президентом України на затвердження Верховної Ради кандидатури прем'єр-міністра від парламентської коаліції ми розглядаємо як єдино можливий неконфронтаційний спосіб розв'язання політичної кризи, що загрожувала з часом перетворитися на масштабне громадське протистояння. Однак, про остаточне подолання системної кризи державної влади говорити зарано.

Ми поділяємо стурбованість українського суспільства тим, що для досягнення компромісного рішення шляхом реалізації чітких вимог Конституції і дотримання загальноприйнятого у демократичних країнах порядку формування органів державної влади потрібно було стільки часу і зусиль. Зловживання конституційними повноваженнями, що закладає небезпечні традиції ручного керування і тотальної непередбачуваності політичного процесу в Україні, може стати причиною вразливості та хиткості правлячої коаліції. Адже вона сформована партіями, які тривалий час були непримиренними ідейними опонентами.
У сучасному світі, що динамічно розвивається, невизначеність державного курсу рівнозначна невизначеності національного майбутнього. Тому досягнення політичної стабільності і вирішення стратегічних проблем соціально-економічного розвитку України залежать від того, як швидко українське суспільство отримає відповіді на запитання:
- Чи стане підписаний Універсал національної єдності моральним імперативом
взаємодії гілок влади і політичних сил?
- Яким чином враховуватимуться складні і різноспрямовані інтереси суспільства, які не
можна вмістити в жодний Універсал?
- Хто і на яких засадах визначатиме стратегічний вектор розвитку України з
урахуванням того, що визначення засад зовнішньої і внутрішньої політики держави за
Конституцією є виключно прерогативою парламенту?
- На чому базуватиметься конкурентоспроможність держави?
- Якими діями, а не гаслами буде консолідоване суспільство?
- Які зовнішньополітичні пріоритети забезпечуватимуть реалізацію національних
інтересів?
Впевнені, що одержати відповіді на ці запитання можливо лише у ході широкої загальнонаціональної дискусії. В умовах, коли коаліційні торги спричинили девальвацію авторитету політичних сил, а державна політика ризикує бути остаточно позбавленою морально-правового стрижня, влада як ніколи потребує дієвої громадської та неупередженої фахової оцінки.
«Український форум» постійно виступатиме з незалежних позицій стосовно ключових рішень і дій всіх інститутів державної влади, поєднуватиме ініціативи і думки провідних учених, громадських діячів, політиків у громадський порядок денний. Суспільство має нарешті стати активним суб'єктом у визначенні долі держави. Іншого способу рухатися вперед для України наразі не існує!
Засновники «Українського форуму»: Анатолій Зленко, Геннадій Книшов, Георгій Крючков, Андрій Курков, Віктор Мусіяка, Володимир Семиноженко, Валентин Симоненко, Михайло Сирота, Сергій Тарута, Петро Толочко, Олександр Чалий.

Версія для друку