X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
21 вересн¤ 2020 5:57
03.02.2014

Володимир Семиноженко: В Україні налічується 127 унікальних наукових об'єктів

За останній рік Державний реєстр наукових об'єктів, які становлять матеріально-технічну базу вітчизняної науки і є суспільним надбанням, завдяки проведеній Держінформнауки роботі поповнився на 10 пунктів і нараховує загалом 127 унікальних наукових об’єктів. Про це заявив Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко під час Колегії Держінформнауки, присвяченій підсумкам діяльності Агентства за 2013 рік у сфері науково-технічної, інноваційної діяльності міжнародного співробітництва та інофрматизації.

За його словами, з метою збереження унікальних наукових об'єктів, які не піддаються відтворенню, а втрата або руйнація яких матиме негативні наслідки для розвитку науки та суспільства, в Україні запроваджено Державний реєстр наукових об’єктів, що становлять національне надбання. Голова Держінформнауки наголосив, що за ініціативи Держінформнауки 28 серпня 2013 р. Уряд прийняв розпорядження № 650, яким Державний реєстр було розширено на 10 наукових об'єктів, що становлять національне надбання. «Тепер Держреєстр налічує 127 об’єктів, які мають унікальну цінність і є невід’ємною частиною української та всесвітньої науково-культурної спадщини», - наголосив Володимир Семиноженко. При цьому він додав, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2001 р. № 380 Держінформнауки забезпечує ведення Державного реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави. Торік за рішенням Державної комісії з питань Державного реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави, до Держреєстру включено 68 наукових установ і 15 вузів. Станом на 1 січня 2014 року у Державному реєстрі наукових установ, яким надається підтримка держави, нараховується 257 наукових установ та 48 вищих навчальних закладів.Версія для друку