X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
19 вересн¤ 2020 14:23
13.02.2014

Підписання Угоди з ЄС для України означало б повторення долі Боснії - Семиноженко

У разі підписання Угоди з ЄС Україна могла би повторити долю Боснії та Герцеговини.

Таку думку висловив голова громадсько-політичного об'єднання «Український форум» Володимир Семиноженко, повідомляє прес-служба УФ.

«Масові заворушення в Боснії та Герцеговині, які викликані системним згортанням соціальних зобов'язань, закриттям підприємств і зростанням безробіття майже до 50%, - наглядна модель того, що могло би статися з Україною у разі укладання Угоди про зону вільної торгівлі з ЄС, яка суперечить нашим економічним інтересам. Усі ми переконалися би у цьому вже через 2-3 місяці після підписання, якби воно відбулося», - вважає Семиноженко.

Він також нагадав, що Боснія та Герцеговина підписали Угоду про асоціацію з ЄС ще у 2008 році, але наразі залишаються однією з найбідніших країн Європи.

«В Україні міг би статися такий само потужний соціальний вибух, як у цих балканських країнах. Він залишив би далеко позаду теперішній Майдан», - підсумував голова «Українського форуму».

Джерело: http://www.ukrinform.ua/ukr/news/pidpisannya_ugodi_z_e_s_dlya_ukraiini_oznachalo_b_povtorennya_doli_bosniii___seminogenko_1907633Версія для друку