X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
24 вересн¤ 2020 4:49
19.02.2014

Володимир Семиноженко: Почалася стабілізація? Очікуй загострення!

«Тільки вчора, після повідомлення РФ про викуп наших єврооблігацій на суму у 2 млрд. доларів, світові рейтингові агентства поліпшили прогноз стосовно фінансової ситуації в Україні. І майже одразу після цього в центрі Києва почалася безпрецедентна ескалація конфлікту», - сказав голова Громадсько-політичного об’єднання «Український форум» Володимир Семиноженко.

Він вважає, що це не випадковість, а закономірність, яка надто часто підтверджується останнім часом. «Якщо в країні починається стабілізація – очікуй загострення. Цинізм ситуації полягає у тому, що нашим радикалам, які називають себе патріотами, не потрібна ані сильна, ані самодостатня країна. Виникає питання: чи самостійно вони діють саме у такий спосіб чи тут не обійшлося без «допомоги» наших закордонних «доброзичливців»?Версія для друку