X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
19 вересн¤ 2020 11:33
25.01.2007

ВИЙТИ З ГЛУХОГО КУТА СУПЕРНИЦТВА У ВЛАДІ МОЖНА ТІЛЬКИ ПРАВОВИМ ШЛЯХОМ

«Український форум» поділяє тривогу суспільства щодо небезпечного розвитку політичної ситуації в державі. Протягом тривалого часу громадяни змушені спостерігати війну за повноваження на вищих щаблях влади, чиновницьке свавілля на місцях при вирішенні життєво важливих для населення питань, лобістське викривлення законодавчої діяльності Верховної Ради України. Замість злагодженої роботи усіх інститутів влади в ім'я держави і людини в Україні триває безглузда конкуренція персональних амбіцій і вузькопартійних цілей. Ціною цього є руйнація засад представницької демократії і соціальної держави.

Патологічні процеси у внутрішньополітичному житті України вже отримали небажаний резонанс у світовому співтоваристві. Скандальна ситуація навколо Міністерства закордонних справ України, що є нонсенсом у міжнародній практиці і абсолютно неприпустимою для цивілізованої країни, невизначеність із законами «Про Кабінет Міністрів України», «Про Раду національної безпеки і оборони України», постійне порушення найвищими посадовцями норм Конституції і чинного законодавства спричинилися до того, що нашу державу сприймають як осередок правового нігілізму і нестабільності в центрі Європи. Це ставить під сумнів реалізацію європейської перспективи України.
Коріння нинішньої політичної хвороби ми вбачаємо у неподоланій традиції нехтувати законом - з одного боку, недосконалості конституційно-політичної системи - з іншого. Незаверяіеність переходу до парламентсько-президентської республіки, гальмування реформи місцевого самоврядування, передчасний перехід до виборів рад усіх рівнів на суто партійній основі створили підґрунтя для розвитку небезпечних явищ у державному житті.
Вийти з глухого кута суперництва у владі і стагнації держави можна правовим, і тільки правовим шляхом. На часі - завершення конституційної реформи в Україні! Але це неможливо зробити тільки силами замкненого в собі владного середовища.
Відповідно до широко підтриманої суспільством ініціативи, «Український форум» скликає Громадянську Конституційну Асамблею з метою акумулювання експертного ресурсу суспільства задля підготовки конкретних пропозицій із вдосконалення положень Конституції і законів України, зокрема стосовно регулювання діяльності органів державної влади, місцевого самоврядування, судової системи, виборчого законодавства.
Ми звертаємося до представників громадськості, експертного і наукового співтовариства, політикуму, судового корпусу, засобів масової інформації з запрошенням взяти участь у роботі Громадянської Конституційної Асамблеї.
Впевнені: тільки безпосередня повноцінна участь громадськості у вдосконаленні конституційних засад державного розвитку є запорукою успішного поступу України в напрямку ефективної європейської демократії.
Версія для друку