X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
24 листопада 2020 2:48
24.02.2014

Володимир Семиноженко: Зараз доцільно зібрати кращі голови країни

Голова Держінформнауки, академік Національної академії наук Володимир Семиноженко вважає за необхідне зібрати найкращі уми України для створення Національної стратегії розвитку «України-2020».

«На моє тверде переконання зараз конче необхідно напрацювати ґрунтовну Стратегію розвитку України до 2020 року, у якій запропонувати суспільству дорожню карту розбудови країни. До цього процесу необхідно залучити кращих спеціалістів. Народу зараз як ніколи потрібні усі розумні голови, які є в наявності. Холодні голови», - заявив В.Семиноженко.

Голова Держінформнауки зазначив, що документ повинен, зокрема, складатися з двох основних розділів. Так, перший розділ має передбачати створення нової інноваційної економіки. Він пояснив, що на даний момент потенціал сировинної економіки повністю вичерпаний, тому така економіка просто зростати більше не може.

При цьому другий розділ повинен пропонувати вирішення проблеми інтеграції українського суспільства, розкол якого за територіальною, ідеологічною, конфесійною ознаками уже сягає загрозливих масштабів.

Володимир Семиноженко підкреслив, що це вже буде друга редакція стратегії розвитку України. «Ще у 2007 році за участю душе широкого кола найавторитетніших громадських і політичних діячів, експертів-економістів як вітчизняних так і міжнародних, за сприяння громадсько-політичного об'єднання «Український форум» було напрацьовано проект Національної стратегії розвитку України до 2015 року, але, на жаль, цей документ так і не був схвалений. Вважаю, що через відсутність такої стратегії ми спостерігаємо сьогодні ці явища», - заявив академік НАН України.Версія для друку