X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
19 вересн¤ 2020 14:16
04.03.2014

В.Семиноженко: Сьогодні необхідно почати думати в категоріях завтрашнього дня

«Суто українська проблема, яка сприяє виникненню кризових явищ, у тому числі, або, навіть, передусім – в економіці: небажання, невміння оперувати довгостроковими цілями», - вважає голова Держінформнауки, академік НАН України Володимир Семиноженко.

Він зауважив, що у нас все, що робиться - робиться під поточний момент, «сьогодні на сьогодні». Але потім завжди приходить «завтра», до якого ми ніколи не буваємо готові. Саме тому, на переконання Семиноженка, Програма Уряду, що проголошена, в подальшому потребує суттєвого посилення, зокрема, щодо науково-технічної та інноваційної складової. Рано чи пізно економіка, яка відстала від усього світу, не дасть змоги заробляти нічого і нікому. Головне, що нам зараз треба зробити – це почати думати в категоріях завтрашнього дня», - відзначив академік.Версія для друку