X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
18 вересн¤ 2020 15:52
06.03.2014

Володимир Семиноженко: У Парламенті має розглядатися максимально компромісний законопроект про вищу освіту

Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко заявляє про широку підтримку проекту Закону України «Про вищу освіту», який був напрацьований робочою групою під керівництвом ректора Національного технічного університету КПІ Михайла Згуровського за участю Держінформнауки.

За його словами, цей законопроект 24 лютого 2014 року зареєстрований у Верховній Раді і має всі шанси на успішне проходження і прийняття, оскільки є максимально погоджений з професійною спільнотою.

«Цей документ народжувався довго і тяжко, але в результаті було отримано виважений, ґрунтовний, а головне сучасний, проект закону. У роботі над ним було задіяно широке коло учасників (студентство, викладачі, провідні науковці, представники бізнесу, держави і громадських організацій), які репрезентують різне бачення і настрої суспільства, і це є беззаперечним аргументом щодо схвалення законопроекту не лише парламентом, але й громадськістю», - заявив В.Семиноженко.

На переконання Голови Держінформнауки, У Верховній Раді повинен розглядатися єдиний законопроект про вищу освіту. У зв’язку з цим, він пропонує парламентарям відкликати альтернативні проекти законів: це дозволить консолідувати сили і забезпечити позитивне проходження єдиного узгодженого документа, який дозволить провести реформу у вищій освіті.

Довідково

Документ,зокрема, передбачає створення умов для залучення іноземних науковців і заохочення повернення в Україну громадян, які отримали освіту за кордоном, шляхом лібералізації механізму визнання іноземних дипломів про вищу освіту, наукові ступені та вчені звання при зарахуванні на навчання та/або прийнятті на роботу.

Законопроект розширює гарантії рівного доступу громадян до вищої освіти за рахунок вдосконалення застосування зовнішнього незалежного оцінювання. Будуть створені умови для розвитку студентського самоврядування та поліпшення соціального забезпечення студентів. Наприклад, зазначається, що розмір мінімальної академічної, соціальної стипендії має бути не нижчим, ніж розмір прожиткового мінімуму. При цьому гарантується незмінність розміру плати за навчання у внз впродовж всього строку навчання.

Законопроект також передбачає механізми протидії корупції у вищій освіті шляхом розширення громадського контролю.Версія для друку