X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
21 вересн¤ 2020 6:04
07.03.2014

Зі святом, дорогі жінки!

Нехай цей день зігріє Вас не тільки яскравими промінями сонця, але й любов’ю, турботою та ніжністю з боку близьких. Ми щиро захоплюємося вами, адже сьогодні Ви на рівних з чоловіками берете участь у політиці, займаєтесь наукою, досягаєте великих успіхів у спорті та бізнесі. Але головне — Ви завжди наповнюєте наше життя яскравими подіями, надихаєте на нові звершення!

Бажаємо Вам Миру, спокою, cвітлого настрою, родинного добробуту та уваги з боку ваших близьких і друзів. Залишайтеся юними, красивими, ніжними!

Голова Українського Форуму В. Семиноженко

Версія для друку