X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
18 вересн¤ 2020 15:57
11.03.2014

Володимир Семиноженко: Функції з атестації кадрів необхідно передати ВАК

Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко заявляє про необхідність застосування нових підходів у питаннях атестації наукових і науково-педагогічних кадрів.

За його словами, зараз необхідно ліквідувати департамент атестації кадрів у Міністерстві освіти і науки, поновивши натомість діяльність Вищої атестаційної комісії, як центрального органу виконавчої влади.

«Ліквідації ВАК та передача її функцій відповідному департаменту МОН не спростила процедури прийняття рішень, а навпаки перетворила цей орган у ручний і непрозорий, зробивши Міністерство освіти та науки монополістом у сфері визнання наукових досягнень», - заявив Володимир Семиноженко.

Разом з цим, за словами Голови Держінформнауки, є нагальна необхідність переглянути положення про порядок присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань та вимоги до їх присудження.Версія для друку