X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
1 жовтн¤ 2020 7:59
12.03.2014

Володимир Семиноженко: Програма активізації економіки має бути трансформована в програму активізації науково-технічного розвитку

Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко вважає за доцільне трансформувати програму активізації економіки, зробивши акцент на науково-технічному розвитку та інтелектуальному потенціалі.

За його словами, затверджена Урядом Державна програма активізації економічного розвитку на 2013-2014 роки ґрунтується, насамперед, на підтримці соціальних та інфраструктурних проектів. У такому вигляді, на думку Голови Держінформнауки, її реалізація не може давати очікуваних результатів: «Актуальність Програми активізації економіки в її теперішньому вигляді, де акцент робиться загалом на інфраструктурних проектах, суттєво падає».

Але українська економіка має серйозні можливості розвитку, якщо опиратиметься ,в першу чергу, на науково-технічний та інтелектуальний потенціал, оскільки це потужний ресурс, яким наша держава володіє, і єдине джерело розвитку.

«Тому Програму активізації економіки, яка спрямована на соціально-інфраструктурний розвиток, потрібно трансформувати у Програму активізації науково-технічного та інтелектуального розвитку», - заявив Володимир Семиноженко.

Він також додав, що в Україні існує проблема нових знань, але головна проблема полягає не у слабкості українських вчених і технологій, а у відсутності механізмів перетворення ідей і технологічних рішень у ринкові продукти: «Ці механізми повинні бути прописані в нових законах про науку та про інноваційну діяльність з відповідними поправками в Бюджетний і Податкових кодекси».Версія для друку