X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
1 жовтн¤ 2020 6:30
14.03.2014

Володимир Семиноженко закликає адміністраторів національних доменів забезпечити умови для об’єктивного висвітлення подій в Україні

Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації, яке відповідає за координацію адміністрування адресного простору національного сегмента мережі Інтернет, звернулося адміністраторів національних доменів .УКР та .UA, адміністраторів публічних доменів і реєстраторів доменних імен з проханням забезпечити відповідні умови для об’єктивного висвітлення подій в Україні.

За словами Голови Держінформнауки В.Семиноженка, необхідність відповідного звернення виникла у зв’язку із загостренням суспільно-політичної ситуації навколо Криму та виникненням реальної загрози протистояння. За таких умов висвітлення та вільне поширення правдивої та неупередженої інформації про події в Україні є вкрай важливим.

«Виходячи зі спрямованості світової мережі Інтернет на розбудову відкритого і демократичного суспільства, а також дотримання принципу забезпечення свободи слова, Держінформнауки звертається до адміністраторів національних доменів адресного простору українського сегмента Інтернет, адміністраторів публічних доменів та реєстраторів доменних імен з проханням забезпечити сприятливі умови реєстрації доменних імен українського сегмента Інтернет для громадян та громадських об’єднань, які бажають долучитись до об’єктивного (без будь-яких проявів національної, релігійної, політичної та культурної ворожнечі) висвітлення подій, що відбуваються в Україні», - йдеться у відповідному листі, підписаному Головою Держінформнауки Володимиром Семиноженком і направленому адміністраторам національних доменів .УКР та .UA, адміністраторам публічних доменів і реєстраторам доменних імен.

Володимир Семиноженко також акцентував увагу на тому, що сьогодні, коли доволі часто одна й та сама подія різними джерелами подається з точністю до навпаки – особливо важливо забезпечити максимально широкий інформаційний доступ - адже будь-який громадянин повинен мати можливість самостійно роботи висновки, співставляючи інформацію.

Довідково: На данний момент документами, якими визначаються правила реєстрації доменних імен в доменах .УКР та . UA передбачається, що строк делегування становить від 1 до 10 років. При цьому заявник сплачує вартість всього строку.

Максимальні терміни розгляду заявок можуть становити від 10 до 14 днів. Вартість реєстрації встановлюється реєстраторами самостійно.Версія для друку