X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
19 вересн¤ 2020 11:26
07.02.2007

ЧИ ЗДАТНА ВЛАДА РЕФОРМУВАТИ САМУ СЕБЕ?

Проблема побудови ефективної моделі влади в Україні сьогодні загострена до краю. Недосконалість змін до Конституції зробила об'єктивною реальністю постійні інституційні конфлікти, аж до «війни повноважень».

Подібна ситуація приховує в собі очевидну загрозу політичній і суспільній дестабілізації. Разом з тим, як показує практика, у вузькому владному колі ці проблеми неможливо розв'язати. Адже головні політичні гравці за визначенням не можуть бути виваженими й об'єктивними, коли мова йде про їхні повноваження. І тому єдиним результативним форматом може бути широкий суспільно-політичний діалог за участю громадських організацій, представників центральних органів влади й місцевого самоврядування, професійних юристів і експертів з конституційного права. На продовження дискусії, розпочатої в ході круглого столу «Конституційний процес в Україні: що далі?», який пройшов ЗО жовтня 2006 року, «Український форум» виступає з ініціативою створення Громадянської Конституційної Асамблеї й організовує у лютому обговорення проблем реформування Конституції й оптимального формату державного устрою.
Упевнені: в ситуації, що склалася, рефері в суперечках між гілками влади має бути громадянське суспільство.
Версія для друку