X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
18 вересн¤ 2020 16:46
07.04.2014

В.Семиноженко: Важливо розширювати державну підтримку індустрії програмної продукції

3 квітня 2014 року в Держінформнауки за участю представників ІТ-бізнесу та центральних органів виконавчої влади відбулася нарада з питань виконання заходів із підтримки розвитку індустрії програмної продукції, затверджених Урядом у грудні минулого року.

Саме Індустрія програмної продукції ,за словами Голови Держінформнауки Володимира Семиноженка, сьогодні є одним із небагатьох секторів економіки, який навіть в умовах фінансової кризи нарощує свій потенціал та збільшує внесок у валовий національний продукт.

Так, за перші два місяця цього року обсяг реалізованих послуг в сфері комп’ютерного програмування та інших послуг у сфері інформатизації склав 1,7 млрд. гривень (3,5% від загального обсягу реалізованих послуг), що на 24,9 % більше ніж за аналогічний період 2013 року.

Семиноженко нагадав, що підтримати конкурентоспроможність ІТ-галузі, втримати досягнуті позиції та зберегти високі темпи розвитку індустрії дозволило встановлення особливого режиму оподаткування для ІТ-компаній, яким скористалось 161 ІТ-підприємство.

Тож, на сьогодні, як вважає Голова Держінформнауки В.Семиноженко, особливо важливим є збереження існуючих особливостей оподаткування суб’єктів індустрії програмної продукції та подальше розширення їхньої державної підтримки.

Наступним кроком має стати прийняття Верховною Радою України законопроекту «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування суб'єктів індустрії програмної продукції та учасників національного проекту "Технополіс" - створення інфраструктури інноваційного розвитку та високих технологій і його складових» (реєстр. № 2063д).

При цьому Володимир Семиноженко також нагадав, що ще в минулому парламенті зазначені норми мали бути внесені в Податковий кодекс, але на прийнятий Верховною Радою за підтримки всіх фракцій Закон, Президентом, за підказкою свого оточення, було накладено Вето.

Нині ж, абсолютна неактивна позиція щодо цього законопроекту навіть керівництва профільного парламентського комітету з питань інформатизації та інформаційних технологій викликає чимало питань, зазначив В.Семиноженко.Версія для друку