X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
19 вересн¤ 2020 15:14
10.04.2014

В.Семиноженко відновив роботу Науково-технічної Ради Національної програми інформатизації

Науково-технічна рада Національної програми інформатизації при Держінформнауки відновлює свою роботу, незважаючи на законодавчі зміни, що фактично її ліквідували.

Як зазначив Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко, уже 14 квітня поточного року відбудеться засідання НТР НПІ - перше після тривалої перерви.

За його словами, з відновленням роботи Науково-технічної ради Національної програми інформатизації встановлюється баланс у роботі Держінформнауки: «Це дозволить більш цілеспрямовано і комплексно провадити державну політику в сфері інформатизації шляхом виконання стратегічного документа - Національної програми інформатизації».

Володимир Семиноженко повідомив, що НТР НПІ на засіданні розгляне питання забезпечення електронної взаємодії між інформаційно-телекомунікаційними та інформаційними системами, а також базами даних і реєстрами державних органів. Вирішення зазначених потань значно спростить механізм надання адміністративних послуг і виконання ряду інших державних функцій в електронній формі.

Планується, що засідання відбудеться 14 квітня 2014 року о 15:00 у приміщенні Держінформнауки (м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 16).Версія для друку