X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
19 вересн¤ 2020 14:19
14.04.2014

Голова Держінформнауки закликає роботодавців зважено підходити до питання скорочення працівників ІТ-галузі

Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко заявляє, що до вирішення питання скорочення працівників необхідно підходити зважено і стримано.

Він нагадав, що сьогодні у державі прийняте складне рішення про 10-відсоткове скорочення чисельності держслужбовців в органах влади. «Однак, це не означає, що такі завдання слід виконувати, керуючись виключно математичними і статичними міркуваннями. Це серйозні рішення і до їх прийняття потрібно підходити зважено. 10% - це велика цифра, особливо в умовах, коли кожен спеціаліст державі вкрай потрібен», - заявив Володимир Семиноженко.

Він пояснив, що скорочення - це не тільки звільнення фахівців з багаторічним досвідом роботи. Це ще й проблема перерозподілу функцій і обов’язків скорочених спеціалістів між іншими працівниками.

Крім того, статистика свідчить про непропорційні принципи скорочень за напрямками діяльності міністерств і відомств. «Сумний приклад полягає в тому, що під першу чергу скорочень підпадають фахівці інформаційних технологій. Пропорції скорочення часто перевищують 50%», - заявив Голова Держінформнауки.

На його думку, таке явище є недопустимим, оскільки це ставить під загрозу формування кадрового резерву професійних фахівців галузі для забезпечення ефективного державного управління з використанням ІТ-технологій. Це, у свою чергу, знизить показники зрілості України в ІТ-сфері, вплине на державну політику впровадження та всебічної підтримки інформаційних технологій в органах державної влади. «В умовах, коли наші потужності в галузі високих технологій визнані у всьому світі, гальмувати процеси розвитку галузі - фактично стримувати економічний і соціальний розвиток держави», - переконаний Володимир Семиноженко.

«Тому я закликаю керівників органів державної влади дуже зважено підходити до питання скорочення працівників сфери ІТ і, таким чином, забезпечити розвиток і безперебійну роботу державних інформаційних ресурсів та гарантувати умови для формування в Україні необхідного ІТ-резерву», - заявив Голова Держінформнауки.Версія для друку