X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
18 вересн¤ 2020 15:55
17.04.2014

Володимир Семиноженко: Україна має найнижчу в Європі кількість вчених у розрахунку на тисячу працюючих

«Україна має найнижчу в Європі кількість вчених у розрахунку на тисячу працюючих і продовжує їх втрачати», - наголошує Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко.

За його словами, за роки незалежності кількість вчених в Україні скоротилася в три рази. І зараз насиченість науковими кадрами в Україні становить 3,7 осіб на 1 тис. економічно активного населення, у той час як у Фінляндії ця цифра складає 15,4, Японії – 11, США – 9,7, Чехії – 8,8, Німеччині – 11,5, навіть в Польщі – 6,4, в середньому по країнах ЄС – 9,2. Тобто наша країна, порівняно з європейськими, уже зараз має найменшу кількість вчених у розрахунку на тисячу чоловік - зазначає Семиноженко.

«Держава невідкладно має переглянути своє ставлення до наукового сектору і розробити чіткі заходи з забезпечення умов для послідовного збільшення кількості вчених та підвищення питомої ваги науки у ВВП», - впевнений Голова Держінформнауки.Версія для друку