X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 8:57
06.05.2014

Активізація проекту ОБСЄ «e-Урядування-2014» вже у найближчій перспективі підвищить якість електронних послуг для українців

Сучасний етап розвитку електронного урядування в Україні потребує збільшення кількості затребуваних електронних послуг надаваних органами державної влади, наголосив Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко.

За його словами, з метою розвитку електронного урядування в Україні Держінформнауки поглиблює співпрацю з міжнародними інституціями, зокрема, при підтримці ОБСЄ, Держінформнауки працює над поліпшенням якості електронних послуг, які надають населенню України. «Враховуючи сучасні тенденції та євроінтеграційний вектор розвитку електронного урядування в Україні, Агентство розпочало співпрацю в рамках реалізації проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні «е-Урядування-2014». До речі, цей проект уже погоджений Міністерством закордонних справ України», - наголосив Голова Держінформнауки.

За його словами, вже в короткій перспективі реалізація проекту забезпечить розвиток інформаційно-комунікаційної інфраструктури. Для цього, зазначив В.Семиноженко, вживаються відповідні заходи, щоб влада була готова надавати якісні електронні послуги для населення, та щоб у цілому зміцнити потенціал регіонів у використанні інструментів електронного урядування.Версія для друку