X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
24 вересн¤ 2020 5:50
14.05.2014

Біль втрати не оминув нікого.

69 років відділяє нас від тієї незабутньої весни 45-го, коли наші діди і прадіди у жорстокій битві вибороли мир на нашій землі. Людство низько схиляє голову перед тими, хто поклав на вівтар Великої Перемоги свої життя і здоров`я. Понад 8 мільйонів українців не повернулися до своїх домівок. Біль втрати не оминув нікого.

Представники міської та обласної влади, військовослужбовці, духовенство, представники громадських об'єднань та організацій, молодь і старші полтавці з дітьми та онуками – сьогодні, не зважаючи на різність поглядів та переконань, різність кольорів стрічок на квітах та прапорів, схилили голови у хвилині мовчання 9 травня 2014 року біля Меморіалу Слави у м. Полтаві.

Охорону громадського порядку під час заходу забезпечували близько 300 працівників міліції та понад 200 представників громадських об’єднань та формувань. Про це повідомив відділ зв’язків з громадськістю УМВС України в Полтавській області. На Лубенщині День Перемоги відзначили 50 кілометровим пробігом Пам’яті. Пробіг проходив через 12 населених пунктів Лубенського і Лохвицького районів. Стартував від меморіального комплексу полеглим бійцям Південно-Західного фронту в Урочищі Шумейкове, фінішував на стадіоні Лубенського лісотехнічного коледжу.

У Комсомольську поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам 299 Харківської стрілецької дивізії, а також на могилу загиблим воїнам у мікрорайоні Низи, пам’ятника льотчикам у мікрорайоні Піддубне, пам’ятника героям-льотчикам і на могилу «Вічна слава загиблим у боях за нашу Батьківщину», де захоронені воїни 299 Харківської стрілецької дивізії, (міське кладовище).

У м. Карлівці в цей день сотні жителів міста зібралися для вшанування пам’яті загиблих у Великій Вітчизняній війні та привітали ветеранів квітами. З вітальною промовою до присутніх на святі звернувся міський голова м. Карлівки, голова Полтавської обласної організації громадянського руху «Нова Україна», Володимир Слєпцов. Активну участь приймав у святковому дійстві Юрій Войтенко, голова Полтавської обласної організації політичної партії «Нова політика» та особисто привітав ветеранів.

У більшості населених пунктів Полтавщини заходи до Дня Перемоги завершились до 12.00 години. Пройшли вони мирно, без провокацій та правопорушень. В урочистостях, за попередніми даними, взяли участь близько 50 тисяч мешканців і гостей області. Спокій людей під час масових заходів на Полтавщині забезпечувало близько 700 правоохоронців. Міліція продовжуватиме охороняти громадський порядок у посиленому режимі до кінця травня.

Заступник голови Полтавської обласної організації політичної партії «Нова політика», Конзерська Аліна.Версія для друку