X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
26 вересн¤ 2020 20:17
03.06.2014

Семиноженко ініціює нараду у Квіта щодо майбутнього Держінформнауки

Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації наголошує на необхідності проведення термінової наради щодо ліквідації Держінформнауки і передачі його функцій новостворюваному Держагентству з питань електронного урядування, МОН та Мінрегіонбуду. На необхідності невідкладного розгляду цього питання акцентував Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко у листі Міністру освіти і науки Сергію Квіту

Голова Держінформнауки звертає увагу на те, що питання створення органу, відповідального за реалізацію державної політики у сфері наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності, інформатизації останнім часом неодноразово піднімалось Національною та галузевими академіями наук, розглядалось Комітетом ВРУ з питань науки і освіти, активно обговорювалось громадськістю. Зокрема, наприкінці квітня Президенти шести національних академій наук направили на адресу Прем’єр-міністра України лист, в якому заявили, що формуванням і реалізацією державної політики у сфері науки, інновацій та інформатизації повинен займатися центральний орган виконавчої влади зі спеціальним статусом, який би підпорядковувався безпосередньо Кабінету Міністрів.

На переконання Володимира Семиноженка, ігнорування Урядом позицій всіх зацікавлених сторін, яке зараз спостерігається, матиме тільки негативні наслідки, адже заблокує реалізацію державної політики в таких важливих для економіки України сферах, як науково – технічна, інноваційна та ІКТ.

Він також наголосив, що такі важливі рішення, які стосуються цих стратегічних сфер державного розвитку, не мають прийматися кулуарно, без обговорення з фаховою спільнотою та експертами. Подібний стиль роботи протирічить деклараціям нової влади про відкритість і прозорість її діяльності.

Джерело: Прес-служба Володимира СеминоженкаВерсія для друку