X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
16 липн¤ 2020 2:36
03.04.2007

КОЖНИЙ НЕОБЕРЕЖНИЙ КРОК МОЖЕ СТАТИ СИГНАЛОМ ДО СИЛОВОГО ВИРІШЕННЯ КОНФЛІКТУ

Сьогодні Україна стоїть на порозі найбільш небезпечного політичного протистояння за всі часи її існування як незалежної держави. Конфлікт між гілками влади остаточно вийшов з правових берегів, що несе реальні загрози громадській стабільності та спокою у країні. Кожний необережний крок керівників держави може стати сигналом до силового вирішення політико-конституційної кризи

Виходячи з нашої заяви, яку було оприлюднено ЗО березня 2007 року члени Ради «Українського форуму» ще раз стверджують:
- без впровадження змін до виборчого законодавства та завершення конституційної
реформи дострокові вибори лише посилять суспільну нестабільність і політичний
хаос. Ідея правової держави може втратити у суспільстві останні крихти довіри;
- всі політичні проблеми в державі мають вирішуватися виключно у правовому полі;
- використання громадян у владних суперечках є неприпустимим та аморальним!
Нездатність політиків професійно виконувати власні обов'язки та діяти відповідно до
своїх конституційних повноважень не повинна слугувати приводом для вуличних зіткнень. Указ Президента викликає багато питань щодо його легітимності. Проте остаточну правову оцінку рішенню про розпуск Верховної Ради має винести лише Конституційний Суд!
У ситуації, що склалася, «Український форум» закликає Президента, Прем'єр-міністра та Голову Верховної Ради до негайного відновлення політичного діалогу і пропонує всім сторонам конфлікту нейтральний і рівновіддалений від центрів влади майданчик для спільного пошуку правових виходів із кризи - Громадянську Конституційну Асамблею. За ініціативою громадськості Асамблея вже стала загальнонаціональним круглим столом для обговорення найгостріших проблем конституційного процесу в Україні.
Впевнені: тільки шляхом розумного діалогу і компромісів між політичними силами та інститутами влади можна забезпечити цілісність та поступальність державного курсу України, гарантувати конституційні права і свободи українських громадян, консолідувати націю.
Від імені ^Українського форуму» Г.В. Книіпов, Г.К. Крючков, А.Ю. Курков, В.Л. Мусіяка, Б.І. Олійник, В.П. Семиноженко, В.К. Симоненко, М.Д. Сирота, П.П. Толочко.
Версія для друку