X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
26 вересн¤ 2020 22:45
24.06.2014

Віктор Мусіяка назвав три підстави для розпуску Верховної Ради.

Член Ради «Українського форуму», один з авторів тексту Конституції України, політичний діяч Віктор Мусіяка в інтерв'ю ukrlife.tv назвав три підстави для розпуску Верховної Ради. Він зазначив, що відповідно до сьогоднішньої політичної ситуації в Україні, необхідно оновити Кабінет Міністрів і Верховну Раду, зробивши їх легітимними.

"Нинішній парламент вже давно втратив довіру народу. 70% українців вважає, що його потрібно переобрати. Конституція України передбачає три підстави для розпуску Верховної Ради.

Перше - 90 ст. Конституція України говорить, що Президент має право достроково припинити повноваження Верховної Ради, якщо в парламенті не створена парламентська коаліція. Якщо після припинення функціонування старої коаліції не створена нова, то у Президента є підстави припинити повноваження.

Друге - якщо впродовж 60 днів після відставки уряду не сформовано персональний склад Кабінету Міністрів. Тонкість полягає в тому, що персональний склад Кабміну потрібно призначити до останнього міністра.

Третє - якщо протягом 30 днів Верховна Рада не збирається на пленарні засідання під час офіційної сесії ", - сказав Мусіяка.

Джерело: http://ukrlife.tv/video--tri-osnovaniya-dlya-rospuska-verhovnoy-rady-video--1849 Версія для друку