X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
26 вересн¤ 2020 21:18
24.06.2014

Володимир Семиноженко: Участь Л.Кучми у тристоронніх переговорах з ОБСЄ та Росією - підвищує шанси на успіх

Тільки позитивно можу оцінити участь Леоніда Кучми як представника України у тристоронніх переговорах з ОБСЄ та Росією щодо врегулювання конфлікту на Донбасі.

З одного боку, він може стати компромісною фігурою для жителів Сходу, адже він не є для них «чужим» і не викликатиме відторгнення.

Крім того, представництво такого високого рівня - це сигнал світовій спільноті про високу зацікавленість української сторони в мирному врегулюванні конфлікту.

Я добре знаю Леоніда Даниловича, довгий час з ним працював, тому впевнений, що його залучення до переговорів значно підвищує шанси на успіх.Версія для друку