X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
26 вересн¤ 2020 21:23
01.07.2014

Володимир Семиноженко: Розвиток науки та інновацій в країні - не примха відірваних від життя інтелектуалів, а питання національної безпеки.

На 2 липня призначені парламентські слухання «Про стан та законодавче забезпечення розвитку науки та науково-технічної сфери держави». Безумовно, тема дуже важлива і актуальна. Але, по-перше, сьогодні, враховуючи ситуацію в країні, абсолютно не час для цієї дискусії. А по-друге, подібних обговорень було проведено вже безліч, переконувати один одного у важливості заявленої тематики нам немає необхідності, ми, можна сказати, однодумці. Зараз потрібно достукатися до тих, хто приймає рішення і діяти.

І перш за все, потрібно прийняти закони Про науку і науково-технічну діяльність, Про інноваційну діяльність, відновити Раду з науково-технічної політики при Президенті, створити єдиний центральний орган виконавчої влади, який координував би розвиток науки в країні. І відповідати за цей напрямок в Уряді повинен, як мінімум, Віце-прем'єр-міністр. І це тільки першочергові, нагальні кроки.

Тим більше, що з кожним днем стає все більш очевидно, що розвиток науки та інновацій в країні-це не примха відірваних від життя інтелектуалів, а питання національної безпеки. Україна без науки, не зможе забезпечити ні свою економічну самостійність, ні зберегти територіальну цілісність.

Джерело: Фейсбук Володимира Семиноженка Версія для друку