X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
26 вересн¤ 2020 20:11
03.07.2014

Віктор Мусіяка про зміни до Конституції

Президентський законопроект зі змінами до Конституції надійшов до парламенту. Як і обіцяв, Петро Порошенко запропонував децентралізацію влади. Зокрема, документ передбачає ліквідацію обласних і районних держадміністрацій. Замість них функції державної влади передаються виконавчим комітетам, які сформують місцеві ради. У разі прийняття, на місцях залишиться значна частина податків, зібраних на території органу самоврядування. Також документ передбачає розширення повноважень місцевих громад у питаннях історичної пам'яті, культурних традицій та мовної політики. Новації президента прокоментував Віктор Мусіяка, професор права, один з авторів Конституції України, член Ради «Українського форуму»:

Сама по собі ідея децентралізації нормальна. Вона могла б бути реалізована щодо прав громад на фінансові та матеріальні ресурси. Однак цього можна досягти внесенням змін до чинних кодексів - бюджетного і податкового. Якщо ж це робити на рівні конституційному, то потрібно розуміти, що такі зміни не миттєві. Для цього необхідно рік або два, а не так, що голосують восени - і відразу вводять у дію. У сприятливих умовах, такі зміни Конституції можуть відбутися лише до кінця наступного року. Але за великим рахунком, зараз чіпати Конституцію просто недоречно. Це не вирішує проблему, яка зараз у нас на Сході. Якщо поспішити, то можна тільки нашкодити. І все це може призвести до того, що ми знищимо місцеве самоврядування.

Джерело: http://www.ukrinform.ua/rus/news/izmeneniya_v_konstitutsiyu_znachenie_i_perspektivi_1644405 Версія для друку