X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
16 липн¤ 2020 2:34
03.04.2007

ЗАЯВА З ПРИВОДУ ПОЛІТИЧНОЇ СИТУАЦІЇ, ЩО СКЛАЛАСЯ В УКРАЇНІ

Ми, представники академічної спільноти України, поділяючи спільні громадські і загальнолюдські цінності, віруючи у могутній потенціал нашої держави, будучи рівновіддаленими від інтересів і цілей усіх політичних сил вважаємо своїм обов'язком висловити свою громадську позицію з приводу ситуації, що склалася сьогодні в Україні.

Політичні сили і лідери, що задіяні у протистоянні, дедалі чіткіше демонструють неприйняття змістовних компромісів і прагнення нарощувати оберти конфліктності у взаємодії інститутів державної влади. І Президент, і парламент України, фактично відмовившись визнавати легітимність і правомочність один одного, заводять країну у глухий кут правового нігілізму. Гірше за все, що, не спромігшись дійти компромісу, політики не знайшли нічого кращого за «вуличні дискусії» і мобілізацію громадських сил в якості останнього доводу.
Ми закликаємо лідерів держави покласти край цим небезпечним тенденціям і зупинити сповзання України до перспективи громадянського протистояння! Розв'язувати конфлікт, створений руками політиків, мають самі політики.
За столом переговорів, у відкритих дискусіях, через взаємні поступки, демонструючи один одному повагу, політичні лідери мають створювати належні умови для вільного розвитку держави, суспільства, людини. Адже поки політики концентруються на мистецтві нищення ідейних супротивників, поступово знищуються перспективи України як конкурентоспроможної, динамічної, сучасної європейської держави. У випадку реалізації силового сценарію розв'язання політичного протистояння Україна втратить державність як таку. Така перспектива несумісна з громадянським сумлінням і патріотичним чуттям абсолютної більшості українців, нації в цілому.
Ми вимагаємо від політиків прийняти на себе спільну відповідальність за розв'язання політичної кризи у конституційно-правовому полі. Любов до України сильніша за прагнення до влади!
Члени Ради «Українського форуму» - академіки НЛН України: Голова Українського фонду культури Борис Олійник. Голова «Українського форуму» Володимир Семиноженко, Директор Інституту археології НЛНУ Петро Толочко.

Версія для друку